Strefa E-biznesu

Oby nie kolejny nudny blog… o ebiznesie.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Przemysław Sobieszczyk ur.1974 w Szczecinie. Jestem byłym żołnierzem zawodowym. Prowadziłem już własną działalność gospodarczą (handel) Nabyłem duże umiejętności komunikacji werbalnej, prowadząc przez cztery lata przedstawicielstwo firmy będącej częścią międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Od ponad 5 lat działam w branży marketingu sieciowego. W roku 2010, w czerwcu zakończyłem uczestnictwo w Projekcie, realizowanym na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, finansowanego z środków Unii Europejskiej w Akademii PARP, wspierającej edukację małych i średnich przedsiębiorstw w dziedzinie: E-biznes.

Nie jestem materialistą, ale jednak uważam się za człowieka,  obdarzonego zmysłem produktywności, z umiejętnościami wykorzystywania darów jakie daje nam współczesność. Mowa tu o internecie, biznesie sieciowym, MLM.  Stworzyłem “Strefę E-biznesu” by w jednolity i w miarę przystępny sposób przekazać trochę wiedzy na tematy związane z biznesem, finansami i sprecyzować na czym polega idea zarabiania w sieci. Zamierzam pomóc zarabiać pieniądze innym, jeśli i oni pomogą też zarobić pieniądze dla mnie.

Internet oferuje wiele nowych możliwości,  ale także może mieć bardzo negatywny wpływ na rozwój danej firmy lub osoby która właśnie zaczyna swój biznes. Dzięki masowej komunikacji, różnego rodzaju plotki, opinie czy reklamy na temat danej firmy, przedsięwzięcia – rozchodzą się w mgnieniu oka. To właśnie może mieć destrukcyjny wpływ na biznes który czasem budowany jest latami, a czasem też jest dopiero w pierwszej fazie rozwoju… Postaram się podzielić zdobytą wiedzą na temat biznesu z każdym – kto wykaże nawet minimum zainteresowania tym tematem.

Uważam że wszędzie znajdą się osoby, pragnące postawić na swoją niezależność finansową – stworzyłem “Strefę E-biznesu” i zapraszam wszystkie osoby – mające pomysł na dobry biznes, pragnące osiągnąć choćby minimalne korzyści z ciężkiej pracy, Poszukuję ludzi, którzy pragną rozpocząć biznes i którym brak jest odpowiedniej wiedzy. Nie zostawaj w tyle – wykorzystaj moc jaką daje nam wszystkim Internet.

Pracujmy ciężko ale za to – Razem i za normalne, godziwe wynagrodzenie.

Reklamy

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: